Zawody sportowo-pożarnicze – Poddębice
24 czerwca, 2018
Turniej OSP – Ciężków 2018
12 sierpnia, 2018

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018

W dniu 24.06.2018r. w Poddębicach odbyły się Gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP. W dość trudnych warunkach pogodowych udało się je przeprowadzić do końca, a ich wynik okazał się „historycznym wyczynem” naszej Straży. Zarówno Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Chłopców, jak i drużyny żeńska C i męska A, wszystkie w swych kategoriach wywalczyły I miejsca. Na słowa uznania zasługują również członkowie startującej drużyny Oldboy, której niestety podczas tych zawodów nie powiodło się. Jak widać na fotografiach o przyszłość OSP w Poddębicach nie musimy się martwić, gdyż przez cały czas zawodów dopingowali nas najmłodsi przyszli druhowie. Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *