120 lecie OSP
26 grudnia, 2021

Odznaczenie dh Kowalczyka

Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza dla dh Lecha Kowalczyka

Mam zaszczyt poinformować Was wszystkich, że podczas V Zjazdu delegatów Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Uniejowie (8.01.2022r.), nasz wieloletni dh Lech Kowalczyk został odznaczony Medalem Honorowym im. Bolesława Chomicza, pragnę wyjaśnić, że jako Zarząd OSP w Poddębicach, a szczególnie wraz z Naczelnikiem zabiegaliśmy, byśmy mogli to odznaczenie wręczyć na Naszym jubileuszu 120-lecia w sierpniu 2021r. Z przyczyn niezależnych od nas tak się nie udało, ale dziś cieszy mnie fakt, że dh Kowalczyk jest symbolem powiązanym z tym zaszczytnym odznaczeniem i datą włączenia Naszej OSP do KSRG.

foto: uniejow-net.pl

1 Komentarz

  1. admin pisze:

    gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *