Dzień dziecka 2018
1 czerwca, 2018
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018
24 czerwca, 2018

Zawody sportowo-pożarnicze – Poddębice

W dniu 24.06.2018r. w Poddębicach odbyły się Gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP. W dość trudnych warunkach pogodowych udało się je przeprowadzić do końca, a ich wynik okazał się „historycznym wyczynem” naszej Straży. Zarówno Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Chłopców, jak i drużyny żeńska C i męska A, wszystkie w swych kategoriach wywalczyły I miejsca. Na słowa uznania zasługują również członkowie startującej drużyny Oldboy, której niestety podczas tych zawodów nie powiodło się. Jak widać na fotografiach o przyszłość OSP w Poddębicach nie musimy się martwić, gdyż przez cały czas zawodów dopingowali nas najmłodsi przyszli druhowie. Gratulacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *