Pożegnaliśmy Druha Tadeusza Lewickiego
28 lutego, 2019
Zebranie Walne 2019
2 marca, 2019

Turniej o puchar Burmistrza

Turniej o puchar Burmistrza

Jak co roku pod koniec lutego odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej drużyn OSP z Gminy Poddębice. Walczyliśmy o Puchar Burmistrza Poddębic. Nasza Jednostka w tym roku wystawiła dwie drużyny: jedną złożoną z druhów seniorów, a drugi skład to młodziki. Po zaciętym meczu w półfinale i mocnym przeciwniku w meczu finałowym odnieśliśmy ogromny sukces zwyciężając w całym Turnieju. Prezes OSP druh Kapituła odebrał gratulacje, piękny Puchar i Dyplom z rąk Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego oraz Pani Jolanty Gzik Zięby Radnej Sejmiku Województwa Łódzkiego. Gratulacje otrzymaliśmy również od radnego Powiatu Poddębickiego Przemysława Jaszczaka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Poddębicach Pawła Gogulskiego.

Dodaj komentarz