Boże Ciało
31 maja, 2018
Zawody sportowo-pożarnicze – Poddębice
24 czerwca, 2018

Dzień dziecka 2018

Uroczyste obchody dnia dziecka w naszym mieście i okolicznych miejscowościach okazuje się coraz bardziej pracowity dla strażaków naszej OSP, jak zawsze ochoczo odpowiadamy na każde zaproszenie i z ogromną chęcią staramy się ubogacić te uroczystości. W tym roku uczestniczyliśmy w pikniku zorganizowanym przez właścicieli sklepu z odzieżą dziecięcą Kajtuś na osiedlu Północ w Poddębicach, pojechaliśmy także do wsi Sworawa, gdzie już od kilku lat odpowiadamy na zaproszenie Stowarzyszenia Młodzi dla Sworawy by bawić się wspólnie z dziećmi rolników. Wygospodarowaliśmy część własnych środków, by pomóc w organizacji festynu dla dzieci z sołectwa Góra Bałdrzychowska, gdzie razem zabawialiśmy dzieci, a przy tym ich rodziców, a nasz wóz strażacki i udostępniony do obejrzenia sprzęt strażacki cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dodaj komentarz