Boże Ciało
15 czerwca, 2020
Ślub dh Damiana
15 sierpnia, 2020

Duży projekt własny i jego realizacja

Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do remontu bardzo zniszczonej już elewacji naszej strażnicy. W tym roku na przełomie lipca i sierpnia zrealizować śmiały pomysł, który zaplanowaliśmy dwuetapowo. Zaczęliśmy od docieplenia i wzmocnienia elewacji zachodniej około 110 m2 powierzchni (styropian, siatka, klej) oraz odpowiedni podkład pod przepiękny projekt muralu, który jest wspaniałą wizytówką naszej OSP oraz świetną promocją naszego regionu, co pochłonęło kwotę blisko 25 tyś PLN. Natomiast dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym już na początku września zaczęliśmy remont elewacji południowej około 250 m2. W tym miejscu dziękuję za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas oraz wkład pracy własnej części druhów, co pozwoliło znacznie zaoszczędzić na tym projekcie, który pochłonął kolejne około 15 tyś PLN. Należy zaznaczyć, że to wszystko wkład własny, jaki udało się wypracować przez ten ostatni rok.

Komentarze są wyłączone.