Pożar złomowiska w Zagórzycach
17 lutego, 2020
Zebranie Walne
7 marca, 2020

Darowizna od Fundacji ORLEN

Darowizna od Fundacji ORLEN

Ochotnicza Straż Pożarna w Poddębicach doposażyła wóz bojowy Jednostki Operacyjno Technicznej w sprzęt, dzięki któremu możemy poszczycić się jego pełnym wyposażeniem, a co za tym idzie znacznie poprawić swoją gotowość operacyjną. Dzięki akceptacji naszego wniosku skierowanego do Fundacji ORLEN w ramach Konkursu „ORLEN dla Strażaków” otrzymaliśmy darowiznę, która pozwoliła dofinansować i zrealizować zakup następującego sprzętu: motopompa pływająca Niagara 2 Plus, agregat oddymiający MW2200, przecinarkę spalinową TS 700 STIHL oraz dwa ubrania specjalne Garda. Jako Prezes Zarządu pragnę podziękować naszemu Darczyńcy Fundacji ORLEN, ponieważ dzięki tym środkom finansowym mogliśmy zrealizować nasze śmiałe pomysły już dziś.
Dh Tomasz Kapituła

Dodaj komentarz