Turniej piłki halowej
9 marca, 2018
Zebranie Walne
22 marca, 2018

WOŚP

Komentarze są wyłączone.

“Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Tak trudno pisać jakikolwiek tekst, kiedy oczy zalewają łzy. Z przykrością informuję Was wszystkich, że w dniu 4 kwietnia 2020 roku odszedł nasz wspaniały druh Michał Bojanowski, który miał zaledwie 23 lata, a ze Strażą związany był od dziecka. Żadne słowa nie są w stanie oddać bólu po stracie naszego ukochanego Michasia… Żył dla innych, zawsze wyciągał swoją pomocną dłoń, zawsze można było liczyć na jego wsparcie i bezinteresowność, zawsze pierwszy w strażnicy, był osoba wyjątkową. W pełni oddany swojej pasji, jaka była dla niego Straż Pożarna. Módlmy się w intencji Michasia… Opowiadajmy sobie historyjki z jego udziałem, byśmy nigdy o nim nie zapomnieli…

Bóg tak chciał… Jedynie nie przygotował Nas na to co się stało…

Mamy pewność, że wysoko w niebie nasz wspólny patron św. Florian wezwał Go do siebie, bo tam jest mu potrzebny…

W imieniu wszystkich członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Poddębicach będąc w głębokim smutku i żalu, łączymy się z pogrążona w żałobie rodziną naszego kolegi…

Prezes OSP Poddębice

Dh Tomasz Kapituła